Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Year Built: 2018

Description

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën 3+1+2, e gatëshme dhe e mobiljuar,në lagjen Emshir në Prishtinë.
Banesa gjindet në katin e 8 dhe me  106 m²,me pamje nga Jug-Përëndim.
Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditor me kuzhinë,3 dhoma gjumi,2 banjo ,1 depo dhe ballkoni.
Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës,banesën mund ta shikoni në qdo ditë ,natyrishtë me termin.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë.

Informatat:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
Web:www.zekagroup.info
Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]