Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group Patundshmëri
Ofronë banesën 1+1 në Mati 1,në rrugën Muharrem Fejza.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga përëndimi
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,një dhomë gjumi,një tualet.

Ndodhet ne katin e 3 dhe ka 62.5 m²,dhe lëshohet në përdorim në dhjetor 2022.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info

Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në:

Ulpiana D 6 h45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]