Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 1+1 tek rruga Muharrem Fejza pranë rrugës C.

Banesa ndodhet në katin e 3 me pamje nga përëndimi me sipërfaqe totale 62.5,në objektë në fazën e ndërtimit ,dhe pritet të përfundojë në fundë të 2023.

Banesa përbëhet nga një hapisrë në hyrje ,e cila e bënë shpërndarjen në qëndrimin ditor së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin  e banesës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]