Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.74 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesë në shitje tek Xhamija e Llapit në Prishtinë.

Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

Distanca:150 metra pazari kryesor,dhe jo më shumë se 5 min. nga sheshi Ibrahim Rugova.

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.

Kati 11 me 88.74 m², pamje nga jugu.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë në gjysmën e dytë të 2023.

INFORMACIJONET:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]