Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet nga Zeka Patundshmëri një super banesë në fazën përfundimtare të punëve,në rrugën Holger Petersen ,përballë rrugës A që do vijë

Banesa ka 85 m² dhe gjindet në katin e 7 të objektit.

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe dy banjo.

Banesa ka orjentim nga jug-përëndim,dhe është pronë e nënkontraktorit.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.
+383/49 507 502
+383/46 507 502
www.zekagroup.info
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]