Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62.27 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa 1+1 për shitje,në lagjen Mati 1,rruga Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka 62,27 m² dhe gjindet në katin 1,orjentim nga jugu.

Objekti ku gjindet banesa ,është e gatëshme në dhjetor të 2022.

Banesa ka këtë përbërje:

Qëndrimi ditor me kuzhinë

Një dhomë gjumi

Nje banj dhe nje ballkonë

Qmimi sipas marrëveshjes me pronare.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni ose në ambijentet tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

WEB:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]