Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.98 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1 ,pranë rrugës Muharrem Fejza.

Banesa është e pozicjonuar nê katin e 3,me sipërfaqe totale prej 96,98 m²,me orjentim nga lindja dhe pritet të përfundojë në dhjetor të 2022.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditorë së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi ,dy banjo dhe ballkoni.

Për më shumë informacjone na kontaktoni ose na vizitoni në ambijentet tona të punës:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]