Banese në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 91.70 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Përjetoni kënaqësinë dhe komoditetin që ofrohet në lagjën Arbëri,ofrohet banesa në Prishtinë me sipërfaqe 91,70 m²,kati 2 me orjentim veri-lindje .

Njësitë e brendëshme:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy tualete dhe një ballkonë

Banesa ka edhe garazhden prej 18,20 m².

Banesa është gatëshme për banim ,qmimi dhe kushtet e pagesës bëhen në marrëveshje me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone,apo vizitê në këtë pronë ,apo të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Munarrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info