Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 112 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Përjetoni kënaqësinë dhe komoditetin që ofrohet në lagjën Arbëri,ofrohet banesa në Prishtinë me sipërfaqe 112 m²,kati 5 me orjentim  nga përëndimi ambasada e SHBA.

Njësitë e brendëshme:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë

Tri dhoma gjumi

Dy tualete,depo dhe një ballkonë
Banesa ka edhe një garazhë që i përket banesës.

Banesa është gatëshme për banim.

Qmimi dhe kushtet marrëveshjesës ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone,apo vizitê në këtë pronë ,apo të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Munarrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]