Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.19 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofronë:

Mundësi për të mos u humbur.
Të tilla banesa duan kohë të vijnë në treg.
Ndaj kap momentin,dhe bëhu pjesë e kompleksit “Dugagjini Residence” në lagjen Lakrishtë.
Banesa 2+1 në shitje
Sipërfaqja 98,96
Planimetri e rregulltë
Kati 13 të banimit,pasi që objekti ka disa kate lokale,banesa ka pamje të mirë.

Banesa ka këtë orgonizim:

Qëndrimi ditor me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy banjo me WC.

Garazhen dhe një depo.

Banesa është e gatëshme për banim,qmimin dhe marrëveshja bëhet me pronar të banesês.

Për më shumë na kontaktoni:
+383/049 507 502
+383/046 507 502
Për më shumë na vizitoni :
www.zekagroup.info

Zyret tona:Rruga Muharrem Fejza-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]