Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.68 M 2
  • Year Built: 2022

Description

 

Ofronë banesën në fazën e ndërtimit,afêr rreth rrotullimit të rrugës Muharrem Fejza dhe rrugës C në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 3 me orjentim Veri-Lindje,me hapsirë 82,68.

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,dy tualetë dhe një ballkonë.

Banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,qmimi bëhet me marrëveshje me pronarin e banesës.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]