Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 62 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1978

Përshkrimi

ZEKA PATUNDSHMËRI

Ofronë banesën për shitje ,afër qendres zejtare ,në lagjen Bregu i Diellit.

Banesa gjindet në katin e 6 me orjentim Jug-Përëndim,me hapsirë NETO 62 M²,me fletë poseduse.

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi ,njê tualetë,një ballkonë.

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar.

Qmimi bëhet me marrëveshje me pronarin e banesës.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info