Banese në Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 85 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofrohet banesë në Prishtinë  në rrugën Muharrem Fejza në lagjen Mati 1

Distanca:150 metra nga QKUK dhe rreth rrotullimit të rrugës B dhe jo largë rrugës A.

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.

Banesa është e gatëshme dhe e mobiljuar.

Pamje nga lindja,kati 3 me 85 M²

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit, dy dhomë gjumi,dy  banjo dhe ballkoni,si dha banesa ka garazhen personale.

INFORMACIJONET:

Tel:

  • +383/045319313
  • +383/049507502
  • +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info