Banese ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 44.15 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën në Prishtinë në lagjen Prishtina e Re në rrugën Behar Begolli ,afër Albi Mall.
Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.
Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.
Kati 5 me 44,15 M²,pamje nga Përëndimi.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit, një dhomë gjumi,  një banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit të punëve në objekt ,dhe pritet të përfundojënë këtë fund vite 2021.

INFORMACIJONET:

Tel:+383/045319313 &+38349507502& +383/043414141
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info