Banese në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën në Mati 1 në Prishtinë

Shitet banesa thuajse e gateshme per banim 1+1 ne rrugen E ,afër rrugës Muharrem Fejza dhe rrugës C në Prishtine.

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buzë rruge dhe është ndërtim me punime cilesore.

Banesa ndodhet ne katin e 5 dhe ka 66,40 m²,dhe përfundonë në fund të 2021.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit.

INFORMATAT:

+383/045319313&+383/043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]