Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 65.30 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Ofrohet banesë në shitje në rrugën Ilir Konishevci,tek Xhamija e Llapit në Prishtinë.

 

Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

 

Distanca:150 metra pazari kryesor,dhe jo më shumë se 5 min. nga sheshi Ibrahim Rugova.

 

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.

 

Kati 7 me 65,30 M²,pamje nga Lindja.

 

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

 

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

 

INFORMACIJONET:

 

Tel:+383/045319313 & +383/043414141

 

Web:www.zekagroup.info

 

Email:info@zekagroup.info

 

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info