Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 79 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën e gatëshme,mu përballë Pallatit te Drejtësisë nê Prishtinë

 

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Prishtinës.

Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.

Standarde bashkëkohore,hapsirë të bollëshme.

 

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me  7 metra²,me pamje nga Lindja.

 

Banesa  është pronë e nënkontraktorit të punëve nê objektë.

Banesa përbëhet nga:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy Banjo& Depo&Balkone

 

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:

+38345319313

+38343414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kosovë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info