Banese ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 66.4 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Dëshironi të jetoni pranë rrugës A,dhe në një zonë të qetë?

Kemi gjetur banesën e duhur për ju,një planimetri perfekte në këtë banesë 1+1 pranë rrugës A,me pamje Lindje-Jug.

Banesa ndodhet në katin e 6 të ndërtesë në ndërtim e sipër,e cila pritet të përfundonë në dhjetor të 2021.

Banesa përbëhet nga :

Qëndrimi ditor,së bashku me kuzhinën.

Një dhomë gjumi

Banjo& Wc-Ballkonë

Banesa është pronë e nënëkontraktorëve.

INFORMATAT:

TEL:+(383)045319313    WEB:www.zekagroup.info

+(383)043414141    EMAIL:info@zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]