Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 86 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Prishtinë,në lagjen Prishtina e Re.

Banesa eshte e pozicjonuar ne katin e 5 me pamje nga veri,me siperfaqe 86 m².

Banesa disponone:

Qendrimi ditore se bashku me kuzhine ,tri dhoma gjumi,2 banjo ,1 depo dhe 1 ballkon qe kan dalje te gjitha dhomat ne te.

Banesa është e gatëshme për banim dhe eshte prone e nje firme qe ka kontraktuar pune ne objekte.

Per me shume informacjone:

Tel:+383/045319313

+383/045414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:Mati 1 Rruga Muharrem Fejza-Prishtine

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info