Banese ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.1 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

SHITET BANESA

Tek Xhamija e Llapit në Prishtinë.

Vendndodhja e banesës gjindet në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

Distanca:150 metra pazari kryesor,dhe jo më shumë se 5 min. nga sheshi Ibrahim Rugova.

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të shërbimit.

Kati 3 me 66.1 M²,pamje nga Lindja.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

INFORMACIJONET:

Tel:+383/045319313 & +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info