Banese ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.2 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group Patundshmëri
Ofronë banesën në Mati 1,afër Shkollës Pavarësija dhe fare pranë rrugës A

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Veri-Lindja-Jugu
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,një dhoma gjumi,një tualete.

Ndodhet ne katin e 6 dhe ka 66,2 metra²,dhe lëshohet në përdorim në dhjetor 2022

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
———————————
+383/45 319 313
+383/43 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Mati 1-Muharrem Fejza

Prishtinë

———————————

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info