Banesë në Prishtin

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 88.74 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa ndodhet në lagjen Tophane në Prishtinë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 9-të teknik,me sipërfaqe totale prej 88.74 m².

Banesa është e gatëshme për banim.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dhe dalje në ballkon,dy dhoma gjumi, dy tualete me wc,depoja dhe koridori.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]