Banesë në Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1
Banesa gjindet mes rrugës Enver Maloku (c) dhe asaj Muharrem Fejza
Banesa është e pozicjonuar në katin e 7 ,me sipërfaqe totale prej 84 m².
Banesa dispononë:
Qëndrimi ditor,me kuzhinë,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe ballkoni.
Banesa ka pamje:
Jug-Përëndim
Detaje tjera :
Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2022,punime cilesore etj.
Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt.
Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.
Tel:+383/045319313 +383/043414141
www.zekagroup.info info@zekagroup.info
Mati 1 Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000
Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]