Banesë në Lipjanë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.1 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 përball Stacjonit Policor në Lipjan,me sipërfaqe totale 85.1 m² kati 3 ,orjentimi nga oborri,pritet të jetë e gatëshme ne gjysmën e dytë të 2023.

Orgonizimi i banesës

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi dhe dy banjo.

 

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarin e banesës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]