Banesë në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 105.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën në Gjilan jo largë qendrës të qytetit.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja,banesa orgonizohet :Qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe me dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe depoja.

Banesa ndodhet në katin e 6-të dha ka sipërfaqe prej 102,2 m²,lëshohet në përdorim në gjysmën e dytë të 2023.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë për aktin noterijal,qmimi dhe kushtet e pagesës bëhen me pronarë të banesës.

Për një vizitë në këtë pronë ose edhe të tjerat na kontaktoni ose na vizitoni.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 505 502

+383/046 507 502

WEB:www.zekagroup.info

EMAIL:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]