Banesë në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 63.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Super banesë 1+1 në shitje në lagjen më të qetë në Fushë Kosovë-Bresje.

Banesa ndodhet në katin e 7-të,të objekti të ri 7 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 63.50 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jug-përëndimi.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, një dhomë gjumi,banjo dhe ballkoni.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]