Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 87 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Banesa në Fushē Kosovë-Bresje në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundojë në prill 2023,me sipërfaqe prej 87 m².

Banesa ndodhet në katin e 1-të të një objekti 8 katësh,me një cilësi të mirë të ndërtimit.

Banesa përbëhet nga:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhine dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe depo.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon,ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
+383/049 507 502
+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 45 K 1

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]