Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 106.43 M 2
  • Year Built: 2023

Description

  • 138.11 M 2
  • Viti i ndërtimit:2022

Përshkrimi

Banesa 3+1,në fazën e ndërtimit.

Banesa shitje e cili gjendet në lagjen Eliza,rruga Arbëri në Fushë Kosovë.

Banesa gjindet në katin e 5-të objektit,dhe me 106.43 m²,me pamje nga përëndimi përëndim.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri me ballkon nga përëndim,3 dhoma gjumi,3 banjo dhe depoja.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]