Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109.11 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesa 3+1,në Fushë Kosovë tek rrethi kryesor,prapa TEB Bankes.

Objekti është në fazën përfundimtare të ndertimit,dhe pritet te perfundojë në dhjetor 2022.
Banesa ka sipërfaqe 109.11m²,kati i 7 dhe me orjentim nga përëndimi.

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

Web:info@zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :

Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]