Banese në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.3 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Super banesë 2+1 në shitje në lagjen Eliza në Fushë Kosovë

Banesa ndodhet në katin e 7-të,të një objekti të lëshuar për banim 2021.

Banesa është e orgonizuar ,në njē koridor,qëndrimi ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo.

Orjentimi i banesës është lindja.

Disponon dokumentacjon të rregulltë për aktin noterjal.

Është e lehtë të shkohet dhe të dilet nga zona ku gjindet objekti,në këtë zonë kakopshtë tê fëmijêve,restaurante,markete etj.

Banesa shitet e mobiljuar si është në foto.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

Web:info@zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zyret tona :

Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]