Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 83.79 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugën Faik Konica,në Fushë Kosovë me sipërfaqe totale 83.79 M²

Banesa ndodhet në katin e 5 të objektit dhe pamje nga veri-lindja.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,2 dhoma gjumi,1 ballkonë dhe 2 tualet.

Banesa është e gatëshme në fund të 2023 për banim,si dhe ka dokumentacjonë të rregulltë.

Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]