Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82.15 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 në Fushë Kosovë-Bresje, rruga Pajazit Islami.
Me sipërfaqe totale 82.15 m² kati 6 me orjentimi nga jugu,pritet të jetë e gatëshme ne gjysmën e dytë të 2023.

Orgonizimi i banesës

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]