Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 55.75 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 1+1 në rrugën Faik Konica,në Fushë Kosovë me sipërfaqe totale 55,75 M²
Banesa ndodhet në katin e 5 të objektit dhe pamje nga veri-lindja.
Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,1 dhomë gjumi,1 ballkonë dhe 1 tualet.
Banesa është e gatëshme për banim,si dhe ka dokumentacjonë të rregulltë.
Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.
Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]