Banese në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87.87 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesa ndodhet ,në rrugën Hamdi Greiqevci në Fushë Kosovë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 4 pamje nga përëndimi,me sipërfaqe 87,87 m².

Banesa disponone:

Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,2 banjo ,dhe 1 ballkon .

Banesa është e gatëshme për banim në muajin  qershor të 2022 dhe është prone e një firme që ka kontraktuar punë në objekte.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone:

Tel:+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]