Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109.13 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa në Fushë Kosovë

Super banesë në ndërtim e sipër ,në rrugën Llapi në Fushë Kosovë.
Banesa ka 109,13 metra dhe gjindet në katin e 5 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo
Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Përfundonë në dhjetor te 2022.
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+38349507502

+38346507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]