Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 89.45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Përjetoni kënaqësinë dhe komoditetin që ofronë Kompleksi Eliza C ,në Fushë Kosovë me sipërfaqe 89,45 kati 1,pamje nga lindja.

Njësitë e brendëshme:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy tualete dhe nje ballkonë.

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe pritet të përfundojë në pjesën e dytë të 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesës ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone,apo vizitê në këtë pronë ,apo të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Munarrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info