Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 57.52 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesa ndodhet në rrugën Arbërija në Fushë Kosovë në Kompleksin Eliza C.

Banesa është pozicjonuar në katin e 5,me sipërfaqe totale 57,52 m².

Banesa dispononë :

Ambijentë ndenje së  bashku me ambijentë gatimi,një dhomë gjumi,tualetë dhe ballkoni.

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe pritet të përfundojë,në pjesën e dytë të 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë inforacione ,apo vizitë në këtë pronë apo edhe të tjerat na kontaktoni.

+383/049 507 502

+383/046 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]