Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 114.4 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2018

Përshkrimi

 

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën e gatëshme,në Fushë KKosovê afër rrugës kryesore Nënë Tereza.

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 114.4 metra²,me pamje nga Lindja&Përëndimi.

Banesa është e gatëshme për banim,dhe shitet me mobilje ose edhe pa mobilje,varësishtë nga shija e njeriut.

Banesa posedon fletën poseduse.

 

Banesa ka këtë orgonizim:

Qëndrimi ditor& Kuzhina

Tri dhoma gjumi

Dy banjo &Depo

Dy ballkona

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona :

Në lagjen Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info