Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 83 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në Fushë Kosovë,prapa Besi Regllazh,me sipëfaqe totale 83 M².

Banesa ndodhet në katin e 4-te në një objekte në fazën përfundimtare.

Orgonizuar në :

  • Qëndrimi ditor dhe kuzhinë të përbaskët
  • Dy dhoma gjumi
  • Ballkoni dhe dy banjo me wc.

Orjentuar nga Jugu

Banesa pritet të përfundojë në Dhjetore të 2021.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni:

Tel:

+38349507502

+38346507502

Për më shumë në:

www.zekagroup.info

 

 

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]