Banese ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 59.68 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesë në shitje ne Fushe Kosove rruga Eqrem Qabejë.

Distanca: 500 metra shkolla Mihail Grameno.

Kati 1 me 59,68 M²,pamje nga oborri.

Orgonizimi banesës: Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni .

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

INFORMACIJONET:

Tel:

  • +383/045319313
  • +383/049507502
  • +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]