Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 99.31 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Group-Patundshmëri- ofron banesë në Fushë Kosovë.

Afër qendrës mjekësore,objektit të Komunës ,objektit të gjykatës etj.

Banesa ndodhet në katikati4 të objektit e gatëshme për banim,si dhe banesa ka fletën poseduse.

• Siperfaqe 99,31 bruto në planë.

• Qëndrimi ditore,dy dhomë gjumi, Kuzhinë, dy tualete.

• E ndriçuar gjate pjeses më te madhe te dites me orientim nga lindja

Për më shumë detaje dhe një vizitë në prone jeni të lutur të na kontaktoni

+(383)045319313

+(383)043414141

+(383)049507502

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Bulevardi Bill Clinton

Dardani Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]