Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 103 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në rrugën Faik Konica,në Fushê Kosovë me sipërfaqe totale 103 M²

Banesa ndodhet në katin e 3 të objektit dhe pamje nga Lindja.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,dy dhoma gjumi,dy ballkona dhe tualet.

Banesa është e gatëshme për banim,si dhe ka fletën poseduse.

Na kontaktoni duke na thirrur ose na dergoni SMS,për të mësuar rreth banesës.

+383/045319313-+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Ose në zyret tona:

Mati 1 Rruga Muharrem

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]