Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 69.33 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri-Ofronë banesën e gatëshme dhe me fletë poseduse  në Fushë Kosvë
Banesa ndodhet afër KK Fushë Kosovë dhe ambullantës kryesore.
Banesa është e pozicjonuar në katin e 8 ,me sipërfaqe totale prej 69.33 m².
Banesa dispononë:
Qëndrimi ditor,me kuzhinë,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe ballkoni.
Banesa ka pamje:
LINDJE
Detaje tjera :
Objekti është lëshuar në përdorim ne 2020 ,punime cilësore etj.
Për më shumë informacione pêr këtë banesë, apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.
Tel:+383/045319313 +383/043414141
www.zekagroup.info info@zekagroup.info
Mati 1 Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000
Kosove

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]