Banesë në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 67 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2015

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofron banesë të gatëshme,për banim në Fushë Kosovë.
Banesa ndodhet në rrugën Dardanija
Banesa është e pozicjonuar në katin e 5 ,me sipërfaqe totale prej 67 m².
Banesa dispononë:
Qëndrimi ditor,me kuzhinë,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe ballkoni.
Banesa ka pamje:
Veri-Lindje

Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.
Tel:+383/045319313 +383/043414141
www.zekagroup.info info@zekagroup.info
Mati 1 Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000
Kosove

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info