Banese ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 92.73 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Banesa në Fushë Kosovë

Super banesë në ndërtim e sipër ,në rrugën Llapi në Fushë Kosovë.
Banesa ka 92,73metra dhe gjindet në katin e 6 të objektit.
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo
Banesa ka orjentim nga veriu,dhe është pronë e nënkontraktorit.
Përfundonë në dhjetor te 2021.
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

Tel:+(383)045319313+(383)043414141

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
Prishtine 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info