Banesë në Fushë kosov

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 103.78 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në rrugën Pajazit Islami në Fushe Kosove, në katin e 8-të me sipërfaqe totale 103.78 m² .

Banesa është e gatëshme dhe posedon dokumentcjon të rregullt.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .

Tri dhoma gjumi

Dy banjo dhe depoja.

Banesa e ka të montuar kuzhinën moderne me të gjitha elementet që i pëkasin një banese.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502
+383/046507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]