Banesë në Fush Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.56 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet  banesa 3+1,në Rrugen Eqrem Qabejë nëFushë Kosovë .

Banesa ka 91.58 m² gjindet ne katin e 5 , me orjemtim nga veriu. Banesa organizohet në :

Qendrimi ditorë se bashku me kuzhinë , 3 dhoma gjumi , 1 ballkonë dhe 2 banjo .

Banesa është pronë e nënkontraktorit,dhe pritet te përfundoj në gjysmën e dytë të 2022.

Nëse dëshironi ta vizitoni ketë pronë ose në pronat të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni ose na vizitoni ne zyret tona :

Tel +383/49 507 502

Tel +383/46 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D6 H45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]