Banesë në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.50 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesa 2+1,jo largë qendresë ne Ferizaj.

Objekti është në fazën përfundimtare të ndertimit,dhe pritet te jetë e gatëshme ne  Qershorit të 2023
Banesa ka sipërfaqe 91.50 m²,kati i 6 dhe me orjentim nga jug-përëndim.

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

Web:info@zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zyret tona :

Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]