Banesë në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 121.90 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofron për shitje banesën 3+1,në rrugën Uran Tmava në Ferizaj.

Objekti është në ndërtim e sipër,dhe pritet te jetë e gatëshme ne fundë të 2023.

Banesa ka sipërfaqe totale prej 121,90 m²,kati i 9-të dhe me orjentim nga jugu.
Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo&depo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.
INFORMATAT:
Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Web:info@zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Zyret tona :
Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]