Banesë me qira në Prishtinë

330€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 57 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Jepet me qera banesa 1+1,në lagjen Kodrina afër rrugës C në Prishtinë-Mati.

Banesa ka 57 metra neto dhe ndodhet në katin e 1-të ,të një objekti të ri.

Banesa orgonizohet në
Qëndrimi ditor me kuzhinë .
Një dhomë gjumi
Një banjo&WC
Garazha me depo

Banesa është totalisht e mobiljuar dhe e pa banuar më parë.

Qmimi i banesës është 330 eu muaj.

Mos hezitoni të na kontaktoni, dhe për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Telefon:
+383/49 507 502
+383/46 507 502

Websit:
www.zekagroup.info
Email:
Info@zekagroup.info
Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]